Güncel web trendlerine uygun olarak özgün tasarımlar yapıyoruz. Web sitenin kısa vadeli uzun vadeli firma açısından artılarını eksilerini uzun uzun anlatıp sizi sıkacak değilim. Zaten web site yaptırmaya karar verdiyseniz, sizin için getirilerini kısmen dahi olsa biliyorsunuzdur.

Profesyonel olarak talep ettiğinizde ve bizi seçtiğinizde zaten ihtiyacınız olanı ve işin sonunda ne göreceğinizi siz o vakit uzun uzun anlatıyor olacağız. Esas olan şu ki artık bir firmanız varsa, ofisiniz olmasın web siteniz olsun o iş yürür durumunda. Bu sebeple bir işe başladınız, ya da hali hazırda bir işiniz var ve web siteniz yoksa hiç vakit kaybetmeyin derim.

Geçenlerde duydum kulaklarıma inanamadım. Hani size bahsetmiştim son buluşmamızda, bizim Fikriye’nin eltisi Mualla var ya hani? Şu saçını çocuk kakası renginde boyatan, hah işte o oğlunun sünnet organizasyonu için web sitesi yaptırıp, şehir dışında olup gelemeyecek olanların takı bedelleri için banka hesap numaraları yayınlamış. E yani bi Mualla olmayacaksanız, o firmayı kapatıp gidin bence.