E Ticaret site yönetimi

E Ticaret site yönetimi ile ancak satış ve kar elde edilebilir eğer sitenizi yazımızdaki gbi yönetemiyorsanız profesyonel e-ticaret site yönetim desteği almanız gereklidir. E-ticaret sitesinin açılmasının her zaman kolay bir iş olduğunu asıl siteye satış yaptırmanın ve siteyi tutundurabilmenin önemli olduğunu anlatıyoruz. Gerek e-ticaret sitelerinin yönetimi gerekse kurumsal ürün tanıtım veya hizmetleri tanıtım yapılan web sitelerinin yönetilmesi oldukça önemi artmış durumdadır.
Firmalar web sitelerini ve e-ticaret sitelerini ilk başlarda sadece bir kart vizit, bir iletişim bilgilerinin bulunduğu birkaç resim ve iki satır yazı ile yeterli olduğunu düşündükleri web sayfaları olarak tasarlatmışlardı. Aynı şekilde satışını veya pazarlamasını yaptıkları ürünleri de e-ticaret sitesi kurdurup burada sergilemenin yeterli olacağını hatta müşterilerin onların sitelerini açmasını beklediğini hemen açılan bu sitelerden girip sipariş verecekleri, zahmetsizce iyi bir şekilde buradan satış yapabilecekleri hayallerine düştüler.
E-ticaret site yönetimi
İşte burada bu kavram karşımıza çıkmaktadır. Başarı için işimizi ve sitemizi iyi şekilde profesyonelce yönetmeliyiz.
Sektor – Analiz
İş yapacağınız sektördeki rakip sitelerinizi iyi analiz etmelisiniz, sürekli kontroller ile onlarda hep bir adım önde olabilmek adına analizler yapabilmelisiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital dünyada imaj yönetiminizi yaparak pazarlama stratejisi üretiriz. Artık konu teknolojiyi de aşar bir hale geldi. Konu teknolojiden ziyade iletişimin sınırlarını zorlamak olmaya başladı. Firmaların online itibarı en az kurumsal yapıları kadar müşterilerinizi etkilerken, sosyal medya yönetimi iyi olan az bilinir bir marka piyasadaki öncü markalarla kısa sürede rekabet eder oldu. Bu sebeple sosyal medyanın varlığı kadar, sosyal medyanızı emanet ettiğiniz ajans ve yöneticiler önem arz ediyor.

İster özel ister tüzel kişilere ulaşmak olsun amaç, her iki tarafında ruhunu okuyabilmek mühim mesele. Bak anlamıyorsun bu olay ev daveti kadar hassas bir konu, misal komşuların hepsini memnun et ikramlarınla ama kaynanan memnun kalmasın o misafir ağırlama çöptür. Senin bittiğinin resmidir mahallede. İstersen kuzu çevir balkonunda, sunumunu iyi yapamadın, şöyle tabağın kenarında iki çeri domates eksik kaldıysa “bizımla değilsın” diye kestirip atarlar bütün pazarlama stratejini. Senin iyiliğin için benim bütün çabam, otup hayal kurmuşsun, vergi levhanı duvarına asmışsın, sekreterini tutmuş konu komşuya hava atmışsın ama aile arasında bilindikten sonra firman ne anlamı var? Mangal partisinde askerlik arkadaşın Ahmet’e hava atmak için mi idi bütün çaban. Bilemiyorum yani, benden söylemesi. Sosyal medya yönetimi öyle yabana atılır şey değildir.

E Ticaret Yönetimi

E- ticaret Sitenizin kampanya ve banner değişimlerini üstleniyoruz.

E ticaret Sosyal Medya Tanıtımı

E- ticaret sitenizin Tüm Kampanya ve ürünlerinizi sosyal medyalarda istediğiniz kiteleye ulaştırıyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın Sosyal Medya’da Tanıtımını Üstleniyoruz..

Google Adwords

Yerel ölçekli Adwords reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi daha kolay satabilirsiniz. Kimisi için “bizim amca oğlu” dedirtecek kadar bilindik kimisi için hala rezidans komşusu gibi kayıp karakter muamelesi görecek kadar bi haber olunan Google Adwords, SEO ile kardeş E-ticaretin can yoldaşı internet canavarlarının Nişantaşı Vitrini. Arama ağı, görüntülü, alışveriş, yeniden pazarlama, video (youtube), evrensel uygulama reklamlarıyla değişik hizmet çeşitleri ile dijital pazarlamacıların göz bebeğidir Google Adwords.

Bastırmış olduğunuz el ilanları müşterinizin peşini bırakabilir, bilboardların önünden öylece geçip gidebilir ya da gazetelerdeki ilanlar sayfalar arasında kaybolup gidebilir. Ama iletişim araçlarının her aşamasında internetin varlığı ile, google adwords reklamlarınız ile her an her dakika karşılaşabilir. Hem de sizin belirlediğiniz demografik özelliklerdeki kitleler ile. O nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim. Teknolojinin de akıllısını yapmışlar olmuş diyerek ben lafın kısasını söyleyeyim.

Şimdi arkanıza yaslanıp bir düşünün, Google Adwords aracılığıyla böylesi tatlış bir hizmeti almazsanız bir yıl sonra kendinize kızar mısınız kızmaz mısınız? Bu arada ben konuşurken limonlu kekin yarısını bitirmen gözümden kaçmadı.

Seo Optimizasyon

Profesyonel SEO çalışmaları yaparak web sitenizi Google’da ilk sıralara taşıyoruz. En yalın haliyle arama motorlarında firmanızın ön sayfalarda ve ilk sıralarda çıkmasını sağlayan dijital pazarlama stratejisidir. Hedef kitlenize ulaşmak için nokta atışı bileşenlerin en önemlilerindendir.

Pazarlama potansiyel müşteriye ulaşma yollarından biri iken rakiplerinizin önüne geçmenizi ve hatta Rakiplerden ne kadar önde ya da geride olduğunuz konusunda bilgi edinebilmeniz için aritmetik bir altyapı oluşturan interaktif pazarlama; bir nevi SWOT analizi yapabilmenizi sağlayarak güçlü yönlerinizi fırsata, zayıf yönlerinizi ile farkındalığa çevirmenize yardımcı olur.

Teknoloji ile birlikte insanların iletişim ve takip becerileri neredeyse 7/24 gibi bir zaman dilimine yükselmişken SEO yeni nesil pazarlama yönetimde çoktan yerini aldı. Göz ardı etmek, deve kuşu misali kafayı kuma gömmeye benziyor. Alacağınız doğru kararlar doğrultusunda ya keyif çayınızı içeceğinizden eminiz

Seo İle Firmanız

Seo ile Google Ve Diğer  Arama Motorlarında sıralamalarında size ulaşılmasını sağlıyoruz..

Adwords

Adwords  ile Google’da reklamlarınızı yönetiyoruz….

Seo = Adwords

Seo Eşittir Adwords demektir… Firmanızı İnternet  Reklamlarını Yönetiyoruz

Grafik Tasarım

Modern ve özgün tasarımlarla kurumunuza değer katıyoruz. Siz ne kadar konuşursanız konuşun, sizi çizgileriniz anlatır. Grafik tasarım en temelde insanın kendini tek seferde anlatma sanatıdır. Ve her kuruluş yaşayan bir birey gibi kendini ‘doğru’ anlatma çabasına girince sözler bazen yetersiz kalabilir ya da yanlış anlamalara sebep olabilir. Ama çizgiler neyse odur, bütün yalınlığıyla göz önündedir. Bu sebeple iyi tasarım = iyi anlatım demektir. İnsanlık tarihi ile kelimelerden önce çizgiler keşfedilmiş ve iletişimdeki yerini almıştır.

Grafik tasarımın macerası mağara duvarlarından başlayıp, günümüz modern yaşam standartlarına kadar ulaşmış ve devam etmektedir. Sanat akımlarından etkilenen bazen ayrışan tek kişilik cumhuriyeti ile öyle ya da böyle tahtından hiç olmamıştır. Anlatılmak isteneni doğru ifade eden grafik tasarım, Firmalar için amblem-logo ile başlayıp afiş bilboard ve nice reklam mecrasında yerini almaktadır. Beğeniye dayalı olan bu sanat işi bilenin elinde doğru sonuçlar vermektedir.

Sadede gelmek gerekirse, bu anlamda işiniz düşerse bize ulaşmaktan hiççç çekinmeyin. Hayır kontörünüz yoksa çağrı yapın biz size döneriz, lafımı olur. Biz yabancı değiliz. Hayır geçen çocuğun düğününe gelmediniz diye kırıldık sanıyorsanız, alakası yok. O gün çeyrek takmayan, gün gelir bizle tam altından hallice iş yapar olur biter. Ne demek, her zaman bekleriz.

Web Tasarım

Güncel web trendlerine uygun olarak özgün tasarımlar yapıyoruz. Web sitenin kısa vadeli uzun vadeli firma açısından artılarını eksilerini uzun uzun anlatıp sizi sıkacak değilim. Zaten web site yaptırmaya karar verdiyseniz, sizin için getirilerini kısmen dahi olsa biliyorsunuzdur.

Profesyonel olarak talep ettiğinizde ve bizi seçtiğinizde zaten ihtiyacınız olanı ve işin sonunda ne göreceğinizi siz o vakit uzun uzun anlatıyor olacağız. Esas olan şu ki artık bir firmanız varsa, ofisiniz olmasın web siteniz olsun o iş yürür durumunda. Bu sebeple bir işe başladınız, ya da hali hazırda bir işiniz var ve web siteniz yoksa hiç vakit kaybetmeyin derim.

Geçenlerde duydum kulaklarıma inanamadım. Hani size bahsetmiştim son buluşmamızda, bizim Fikriye’nin eltisi Mualla var ya hani? Şu saçını çocuk kakası renginde boyatan, hah işte o oğlunun sünnet organizasyonu için web sitesi yaptırıp, şehir dışında olup gelemeyecek olanların takı bedelleri için banka hesap numaraları yayınlamış. E yani bi Mualla olmayacaksanız, o firmayı kapatıp gidin bence.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım ile kurumsal kimliğinizi ve sizi en iyi şekilde tanıtacak , sizi en iyi yansıtan tasarımlar üretiyoruz…

Web Tasarım

Web Tasarım ile firmanız internet ortamında tanınıyor hemde yönetimini üstleniyoruz…

Web Grafik Tasarım

Web Grafik Tasarım Birleşince bölünmelerden kurtulmuş oluyorsunuz…