Yerel ölçekli Adwords reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi daha kolay satabilirsiniz. Kimisi için “bizim amca oğlu” dedirtecek kadar bilindik kimisi için hala rezidans komşusu gibi kayıp karakter muamelesi görecek kadar bi haber olunan Google Adwords, SEO ile kardeş E-ticaretin can yoldaşı internet canavarlarının Nişantaşı Vitrini. Arama ağı, görüntülü, alışveriş, yeniden pazarlama, video (youtube), evrensel uygulama reklamlarıyla değişik hizmet çeşitleri ile dijital pazarlamacıların göz bebeğidir Google Adwords.

Bastırmış olduğunuz el ilanları müşterinizin peşini bırakabilir, bilboardların önünden öylece geçip gidebilir ya da gazetelerdeki ilanlar sayfalar arasında kaybolup gidebilir. Ama iletişim araçlarının her aşamasında internetin varlığı ile, google adwords reklamlarınız ile her an her dakika karşılaşabilir. Hem de sizin belirlediğiniz demografik özelliklerdeki kitleler ile. O nasıl oluyor dediğinizi duyar gibiyim. Teknolojinin de akıllısını yapmışlar olmuş diyerek ben lafın kısasını söyleyeyim.

Şimdi arkanıza yaslanıp bir düşünün, Google Adwords aracılığıyla böylesi tatlış bir hizmeti almazsanız bir yıl sonra kendinize kızar mısınız kızmaz mısınız? Bu arada ben konuşurken limonlu kekin yarısını bitirmen gözümden kaçmadı.